Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Сосниця » pro Сосницю » Медицина

Медицина
Ake1bI4Дата: Неділя, 25.04.2010, 22:05 | Сообщение # 1
Ake1bI4
Группа: Администраторы
Сообщений: 139
Репутация: 34
Статус: Офлайн
Окрім розбитих доріг і несплачених податків у нашого міста, як на мене, є ще одна велика проблема - медицина. Я знаю, що для багатьох сімей діяльність міських "світил медицини" стала роковою, оскільки забрала життя рідних і близьких. Так, про це зазвичай не прийнято говорити, бо всі справи, які стосуються лікарських помилок і безвідповідальності у нас дуже добре закриваються за недостатністю доказів чи зникненням медичних заключень,фальсифікацією діагнозів і причин смерті і т.д. Так, можливо за ці слова я отримаю якесь покарання, але так далі тривати не може.Чому діагнози, які ставлять наші лікарі дуже часто не підтверджуються лікарями в Чернігові? Чому на наш район в нас так мало карет швидкої допомоги? Чому лікаря треба чекати цілий день, навіть коли допомога потрібна терміново? Куди діваються кошти, які виділяються на закупівлю ліків? Чому пацієнт сам повинен зкуповувати собі ліки, якими, між іншим забираються і використовуються в інших цілях (кажу з власного досвіду). Як боротися з цими проблемами? Чи може я не права і в нас справді все чудово?


 
Форум » Сосниця » pro Сосницю » Медицина
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Андрій Юдицький             Дмитрий Пинченко